Vyhledávání

Katalog produktů

Bonus program KLIA CZ s.r.o.

Podporou snahy o vytvoření oboustranně přínosného obchodního vztahu se zákazníkem, je věrnostní program společnosti KLIA cz s.r.o., s názvem BONUS PROGRAM – KVĚTINOVÉ BODY. Především při využívání květinových bodů programu pro vzdělávací účely při různých seminářích, mohou stálí zákazníci získat velmi mnoho pro svůj rozvoj a stabilitu – a to bez dalších finančních výdajů. Získat květinové body není složité, stačí požádat o přihlášení do Bonus programu a každým nákupem už střádáte květinové body.

Za každých 1.000,- Kč (bez DPH) zakoupeného zboží získáte 1 Květinový bod.

Květinové body můžete použít dle svého uvážení k běžnému nákupu zboží dle vlastního výběru, kdy je Vám odečtena korunová hodnota použitých květinových bodů (1 bod = 10,- Kč), nebo je můžete použít na účast na školeních a seminářích, případně jiných akcích, pořádaných nebo podporovaných společností KLIA cz s.r.o. a Vonekl s.r.o. V těchto případech jsou hodnoty květinových bodů pro účast na semináři uvedeny vždy v propozicích seminářů. Tato varianta je velmi vhodná zejména pro majitele obchodů s více zaměstnanci, které tak může nechat odborně vzdělávat bez dalších finančních výdajů.

Pravidla Bonus programu

1. Věrnostního programu se může zúčastnit každý registrovaný zákazník společnosti KLIA cz s.r.o. a to na základě vyplněné přihlášky do tohoto programu. Přijetím přihlášky je zákazník zařazen do věrnostního programu - Květinové body. Formuláře přihlášky jsou k dispozici u pokladen společnosti a tam se i vyplněné odevzdávají.

2. Bonus konto o počtu nasbíraných květinových bodů bude zřízeno u Zákaznické karty odběratele a správu a odepsání bodů mohou provádět jen pověřené osoby určené vedením společnosti KLIA cz s.r.o.

3. Květinové body získáváte tak, že za každých celých 1.000,– Kč (bez DPH) z nakoupeného zboží nebo služeb u společnosti KLIA cz s.r.o., se Vám připisuje 1 květinový bod. Tento přepočet platí pro základní ceníky platné ve firmě KLIA cz s.r.o. (ceník A).

4. Pokud jste držiteli množstevního ceníku typu B až D nebo slevy -10% a více, platí hodnota 1/2 přepočtu bodů. Při přihlášení do programu se informujte, jaký máte přepočet.

5. Přepočet květinových bodů se provádí ihned po vystavení faktury. Informaci o počtu květinových bodů najdete ve spodní části faktury. Údaje o stavu jednotlivých kont nejsou předmětem obecného zveřejňování ani třetí osobě.

6. Pro získání květinových bodů, nemá vliv jestli nakupujete ve společnosti na prodejnách v Ostravě, Bohuslavicích, pomocí internetového nákupu a nebo využíváte firemního rozvozu květin a doplňků. Hodnota květinových bodů, jejich přepočet a Vaše obchodní podmínky zůstávají stejné!

7. V případě čerpání již získaných bodů, je nutno písemně potvrdit žádost o čerpání bodů, na formuláři, který získáte u pokladen ve společnosti. Čerpání nelze využít u firemního rozvozu květin a doplňků.

8. Na samotné čerpání květinových bodů dle Vašeho výběru, je vystavena položka na faktuře s výši čerpání. Tato výše je pak automaticky odečtena v přehledu Bonus konta ve spodní části faktury.

9. Body je možno čerpat jen ucelené hodnotě odměny a není možné je proplácet v Kč.

10. Odměny a jejich hodnoty stanovuje vedení společnosti KLIA cz s.r.o. a zodpovídá za jejich zveřejňování a dodržování.

11. Věrnostní program - Květinové body startuje 1.9.2010 a potrvá do 31.12. 2011 s možností prodloužení. Čerpání získaných bodů je možné nejpozději do konce třetího měsíce po ukončení tohoto programu.